Hakkımızda

Genel Bakış

Kansuk, Steril Tıbbi Cihazlar ve Beşeri İlaçlar olmak üzere iki ana kategoride üretimini 10.500 m2 kapalı alana sahip modern GMP ve ISO 13485:2016 uyumlu fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Kansuk Hakkında

0

Yıllık Tecrübe ve Deneyim

Kansuk, 60 yılı aşkın süredir yerli kaynaklarla büyüyen ve köklerinden aldığı mirası; teknoloji ve bilimin ışığında sürdürmektedir.

0 +

Çalışan

Genç, dinamik ve azilimli kadromuz ile sektördeki deneyimimizi insana verdiğimiz değer ile birleştirip

0

Ülkeye İhracat

Türkiye ve yurtdışı Tıbbi cihaz ve beşeri ürün pazarında önemli bir açığı kapatmaktadır. Ürünlerimiz yurtdışında 23 ülkeye ihraç edilmektedir.

Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

Yenilikçi

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek en doğru sonuçlara ulaşmak için yenilikçi çözümler üretiriz.

Etik

Her durum ve ortamda etik değerlere bağlı kalır, dürüst ve samimi oluruz.

Kaliteli

İnsan odaklı yaklaşımımızla son kullanıcıdan tedarikçiye ve tüm paydaşlarımıza memnuniyet odaklı yaklaşır, bu hedefle çalışırız.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz köklü kurumsal miras ve kültürü koruyarak, inovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan deneyimli ve donanımlı ekibimizie, faaliyet gösterdiğimiz ilaç ve tıbbi cihaz sanayii alanında daha sağlıklı bir dünya yaratılmasına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Üretim, geliştirme, uygulama ve mevzuat konularında uzmanlık sahibi olduğumuz kan torbası ve lökosit ffiltreli setler üretimi; beşeri ilaç alanında suppozituar ve toz imalatları; kan ürünleri pazarlaması alanında uzun seneler boyunca kazandığımız deneyimlerin ışığında, uluslararası kalite standartlarında inovatif özellikli ürünler sunmaktır.